Кібербулінг: новітні небезпеки в інтернеті.

Тенденції показують, що люди й особливо діти, проводять все більше часу у віртуальному просторі. Для того, щоб привернути увагу підлітків до питання насилля засобами інтернету, до пошуку виходу із небезпечних ситуацій, ознайомити з різними типами кібербулінгу куратором Парламенту дітей м.Рівне Шарковою Р.А. та головою Парламенту дітей міста Лепським Максимом і депутатами Парламенту дітей міста Пивоварчук Тетяною та Карповець Назаром 20 березня в 6-Г класі НВК №12 було проведено тренінг на тему: «Кібербулінг: новітні небезпеки в інтернеті». Під час проведення групових вправ діти повторили правила етикету під час спілкування у соцмережах. Захід сприяв розвитку відповідальності за свої вчинки, спонукав підлітків до самопізнання, саморозвитку, доброзичливого ставлення до людей.
Класний керівник 6-Г класу Бугайчук О.О.

Всесвітній день води

Вода – найпоширеніша і найбільш незвичайна речовина на нашій планеті. 22 березня у всьому світі відзначають Міжнародний день води. Враховуючи важливість теми у 6 -Б класі була проведена виховна година про дбайливе ставлення до водних ресурсів.

Пишаємося!

Пишаємося! Софієчко ти є обдарованою дівчинкою. Бажаємо нових звершень та перемог! Дякуємо вчителю української мови та літератури Шамрик О. Я. за професіоналізм.

У РІВНЕ ЇДЕ ЄВГЕН КЛОПОТЕНКО, АБИ ЗМІНИТИ ШКІЛЬНЕ МЕНЮ

Вітаємо!

Вітаємо переможців дебатного турніру «ПРЕС»
19 березня 2019 року у загальноосвітньом у закладі №22 відбувся ІІІ тур гри загальноміського дебатного турніру «ПРЕС» між учнями НВК №12 та РЕПЛ. Спікери команди НВК №12 Симончук Євгенія, Марченко Михайло, Петрук Алла переконали всіх у тому, що батьки повинні мати анонімний доступ до акаунтів своїх дітей. Вітаємо наших переможців!!! Попереду півфінал гри. Пам’ятаєте, немає жодних кордонів на шляху до самореалізації. Бажаємо вам наснаги та перемоги, самовдосконалення. Мрійте, жагайте - нехай це здійсниться!
Педагог-організатор Бугайчук О.О.

Вісники весни - лелеки

А до 1- Г класу сьогодні завітали вісники весни - лелеки!
Бажаємо вам весняного настрою.

ВОДА-КОЛИСКА ЖИТТЯ

22 березня Всесвітній день води.
Вода є життєво важливим рксурсом , її запаси скорочуються, кожен може допомогти !

Вітаємо!

Чудовий результат - три учасника і три перемоги ( два перших і одне третє місце! )
Порадіймо за наших найменших школяриків!

Фото -

І засідання творчоїї групи вчителів

01-02 березня 2019 року в м. Київ відбулося І засідання творчих груп вчителів фізики, хімії, математики, географії та біології, які будуть долучені до аналізу, структурування та замістового наповнення зошитів з друкованою основою в науково-педагогічному проекті “Інтелект України”. До складу творчих груп увійшли педагоги з різних навчальних закладів України, які мають досвід роботи в цьому проекті. Приємно зазначити, що із НВК №12 м.Рівного були запрошені 5 вчителів: Бондарук Л.В., Мотузко О.В., Ніколайчук О.І., Самолюк Н.В. та Коваль В.С.

Бажаємо педагогам творчої наснаги та плідної співпраці з колегами.

І знову перемога...

Перемога тих,хто не уявляє свого життя без мудрого, доброго,вічного літературного слова. Вітаємо учнів 5г класу та учителя зарубіжної літератури Савенко Наталію Іванівну із результативною участю у lll Всеукраїнській інтернет - олімпіаді "На урок" з зарубіжної літератури, ініційованій освітнім проектом "На урок". Дякуємо за активність та бажаємо подальших творчих успіхів.

Шевченківські дні з нагоди 205 річниці від дня народження поета

Заходи до Шевченківських днів з нагоди 205 річниці від дня народження поета відбувалися у НВК №12 упродовж двох тижнів
9 березня, у цю весняну пору, народився вірний син нашого народу, відомий художник, геніальний поет Т. Г. Шевченко, якого називають Кобзарем і національним Пророком. Він віддав людям свій неперевершений талант і велике серце, сповнене любові до рідної землі і народу.
У вестибюлі навчального закладу діяла квітково-поетична композиція «Шевченківська весна», фотовиставка, присвячена життю і творчості митця, та виставка ілюстрацій до творів поета «Ми тебе не забули, Тарасе».
Упродовж тижня, з 5 по 12 березня, учителі-філологи організовували проведення інформаційних хвилинок у класах «Незабутній Шевченко». Школярі взяли участь у написанні творчих робіт на одну з тем: «Шевченко у моєму серці», «Шевченкове слово у віках не старіє».
Учні відвідали Обласну бібліотеку для юнацтва і взяли участь у конкурсі знавців творчості поета «Доля Кобзаря».
Було проведено Шевченківський урок «Чи був Т. Шевченко успішною людиною?» для школярів 6 – 7 класів, а літературну гру «Найрозумніший Шевченкознавець» було організовано для дев’ятикласників. Учні 10-11 класів підготували відеопрезентацію «Шевченко – художник» і заочну відеомандрівку «Шевченко і світ» (Пам’ятники Кобзареві у світі).
Нелегким було життя Великого Кобзаря: із 47 років поет прожив 24 роки у кріпацтві, 10 – на засланні, а решту – під наглядом жандармів. Проте ні переслідування, ні заслання, ні життєві поневіряння не зламали велич його духу, любов до України і віру в її щасливе майбутнє.

Ранкове коло

Зустрічаємо весну

Вітання!

Вітаємо!!!

Команду учнів 5-Б класу в складі Шуманської Вікторії, Ковальчука Михайла, Сич Аліни та їх керівника, учителя природознавства Височанську Тетяну Володимирівну, які вибороли призове ІІІ місце у загальноміській грі-змаганні «Пригоди в лісі» до Всесвітнього дня лісів.

Бажаємо вихованцям продовжувати привертати увагу до екологічної проблеми лісів, пропагуючи важливість охорони і збереження біорізноманіття лісових екосистем!

День Європейської співпраці 2019

VІ Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків

VІ Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків Чілдрен Кінофест запрошує учнів від 7 до 14 років подавати свої фільми на конкурс.