gototopgototop

Наш біль – Чорнобиль

Чи буде квітень, як завжди,

Дарунком весняної здоби.

Чи власним іменем біди

Ми назвемо його «Чорнобиль»?..

…Сумлінна мисль немає меж.

Її спинити годі!

І ти, Чорнобилю, ти теж

Не маєш меж… сьогодні

В історії нашого багатостраждального народу чимало скорботних дат, спогадів через, які пронизує серце гострим болем. Одна з них — 26 квітня 1986 року, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху.

Вже 32 роки Чорнобиль є незагоєною раною.Ця трагедія забрала життя багатьох людей, завдала шкоди здоров’ю мільйонів українців. Її наслідки ще відчуватимуть на собі майбутні покоління. Вона вважається найжахливішою катастрофою в історії людства.

Чорнобиль – тепер це слово знає увесь світ . Це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам’ять. Це наш нестерпний біль.

Щороку наша школа вшановує загиблих під час аварії на ЧАЕС, проводячи тематичні лінійки та переглядаючи фільми про трагедію на виховних годинах. Так, сьогодні, 24.04.18 р., в Рівненському НВК №12,в рамках тижня ЦО, було проведеновиховний  захід  для учнів 8 класів «Наш біль – Чорнобиль».

Наш земний уклін, довічна вдячність усім, хто, ризикуючи своїм здоров’ям і життям, заради нас брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Ми, українці, повинні пам’ятати і шанувати героїв, завдяки яким сьогодні живемо. Людство не повинне забути страшні уроки Чорнобиля.

Савсуненко Т.В.

 

Навчально-оглядова екскурсія в ТОВ «Т-Стиль. Льонокомбінат»

20 квітня 2018 року в рамках проведення тижня природничих предметів учні 7-Б та 7-В класів НВК №12 м.Рівного під керівництвом вчителів Бондарук Л.В. та Рачек Т.М. відвідали навчальну оглядову екскурсію в ТОВ «Т-Стиль. Льонокомбінат». Під час екскурсії учні дізналися, що підприємство було засноване 6 березня 2008 року на базі Рівненського Льонокомбінату, а сфера його діяльності – текстильна промисловість. ТОВ «Т-Стиль» виготовляє та реалізовує тканину різного типу, а також шиє одяг з цієї тканини.

Екскурсовод у цікавій формі ознайомила школярів із видами діяльності трикотажного, фарбувального, сушильно-ширильного цехів. Учні спостерігали за процесами виготовлення трикотажних тканин, фарбування, сушіння, нанесення малюнків, крою деталей одягу та пошиття готових виробів. Діти дізнались про те, що підприємство постійно оновлюється та запускаються нові лінії для виготовлення тканин. Зокрема, в цьому році планується запуск обладнання для виготовлення джинсової тканини та виготовлення одягу з неї.

Після закінчення екскурсії учні зазначили, що вона була  інформативною та дуже цікавою, тому і поспішали поділитися враженнями та новими знаннями зі своїми друзями і батьками.

Вчитель фізики Бондарук Л.В.

 

Відвідини спільного концерту українського та німецького гуртів

21-го квітня учні НВК №12 відвідали концерт німецького гурту «Die Höchste Eisenbahn» та українського – «Panivalkova».

Музичне турне, організоване Goethe-Institut, завершилося саме у місті Рівне. Напередодні учасники «Die Höchste Eisenbahn» відвідали декілька шкіл, зокрема наш навчально-виховний комплекс, й склали разом із учнями дві пісні, куплет однієї з якої виконали на концерті, що відбувався у закладі «Сталева гора». Репертуар німецького гурту настільки сподобався рівнянам, що ми усі дружно кілька хвилин поспіль кричали «zugabe», тобто – «на біс». Окрім того, неабияку подяку хочемо висловити Володимиру Волику! Дякуємо за прекрасну можливість не лише поспілкуватися із носіями мови, а й побувати на справжньому німецькому музичному заході.

P.S. Різні мови – це не бар‘єр! Це те, що насправді об‘єднує людей!

 

100% ПЕРЕМОГА!

П'ять (в п'яти можливих номінаціях!) феєричних виступів учнів НВК-12 перемогли у міському етапі вокального конкурсу "Веселий вулик"

Пишаємося :

Оличенко О., Ляшком С., Плутенко Ю., Залевською О., Мандзюк Д.,Марковець А.

Дякуємо вчителю Діхтяренко Т. М. за  результативну роботу з обдарованими учнями.

Бажаємо подальших творчих злетів, перемог та визнання на Всеукраїнському рівні.

Фото -

 

Воркшоп

 

В рамках українсько-німецького року та співпраці з Гете-інститутом учні НВК-12 в ході воркшопу спілкувалися з носіями мови - учасниками сучасного популярного німецького гурту, результатом чого стало написання власних хітів та їхнє виконання. Запрошуємо всіх бажаючих на концерт групи ( інф.на фото афіши). Дякуємо за організацію заходу та змістовно проведений час координатору українсько-німецького року мов п. Володимиру Волику

Фото -

 

ГЛОБАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОГО СВІТУ ОЧИМА ДІТЕЙ.

Безумовно, найнебезпечнішими проблемами для людства є політичні (миру, війни, політичного протистояння Сходу і Заходу тощо). Сьогодні відбулась зустріч учнів школи з амбассадором проекту "Найбільший урок у світі " Тесленко Іриною . Діти показали високий рівень обізнанності ,щодо проблем України та світу , зацікавились діяльністю OОН (ЮНІСЕФ). Ми усі разом продовжуємо зміцнювати демократичне середовище в НВК 12 та запланували ще багато цікавих зустрічей. Є ідеї? Долучайтесь!


 

Прес-анонс

 

 

Минулого року батьки рівненських випускників зробили подарунок – унікальний флешмоб, який здивував всю Україну. https://www.youtube.com/watch?v=ZmINEHiakIw

Цьогоріч Show studio MParty готує масштабнішу акцію. 17 квітня відбудеться перша репетиція флешмоба «Випуск 2018». Батьки готуватимуть новий сюрприз. Як вони здивують цього року? Дізнайтеся першими. https://www.youtube.com/watch?v=mUCa-NzKih4

Show studio MParty чекає усіх причетних до грандіозної події о 18:30 за адресою вул.Литовська,117. Контактний телефон: 0987979840.


 

Воркшоп

З 15 по 21 квітня 2018 року відбудеться турне у рамках Німецько-Українського року мов 2017/2018 - українського гурту panivalkova разом з німецьким гуртом Die Höchste Eisenbahn, які зіграють концерти у наступних містах:

  • 15 квітня – Київ
  • 17 квітня – Вінниця
  • 19 квітня – Тернопіль
  • 21 квітня – Рівне

Відчуй німецьку мову по-новому – з ритмами та хорошими бітами!

Якщо маєш бажання протестувати свої знання німецької мови з музикантами з Німеччини та покласти на музику власні тексти пісень, тоді реєструйся для участі у воркшопі в своєму місті:

20 квітня з 14:00 до 17:00 години у НВК №12 Школа-Ліцей, м. Рівне, вул. Грушевського, 81

Воркшопи проводять Francesco Wilking, Moritz Krämer, Max Schröder та Felix Weigt з гурту Die Höchste Eisenbahn.

Увага: Обмежена кількість учасників, максимум – 25 чоловік!

 

Виховна година "Правопорушення серед неповнолітніх"

4 квітня 2018 року в 2-Е класі відбулася виховна година присвячена профілактиці правопорушень серед школярів у повсякденному житті. Захід провів інспектор сектору ювенальної превенції Рівненського відділу поліції Годун Д.С. в присутності класного керівника Галганець І.В.

Під час виховної години гостем були порушені проблеми з питань ображання, бійки, псування майна, крадіжок серед школярів, самовільних уходів дітей з дому, роз’яснення чинного законодавства щодо правової відповідальності неповнолітніх, профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму та інших видів побутового травматизму. Інспектор сектору ЮП наголосив, що життя дітей – найвища цінність, тому потрібно його берегти. 
Бесіда спиралася на вже наявні знання дітей і їх особистий досвід. Основа бесіди - діалог між представником відділу поліції і учнями, він активізував мислення дітей і включав їх в проблемну ситуацію.
Особливу увагу було приділено конфліктам та шляхам їх подолання.
Інспектор сектору ЮП познайомив учнів, у ігровій формі, з наслідками конфліктів, розкрив значення добрих та злих вчинків, показав, що злі вчинки мають погані наслідки.
Метою бесіди було сформувати правову свідомість та розуміння відповідальності за свою поведінку, виховати повагу учнів один до одного і до оточуючих, ознайомити з правами та обов'язками людини і громадянина, визначені у Конституції України. 
Пам'ятка школяру
Дорогий друже, ти вчишся в школі, в якій тобі ще вчитися. Озирнись навколо. Тебе оточують однокласники та вчителі. Будь примірним і дисциплінованим! Вивчай правила дорожнього руху, виконуй Статут школи, дотримуйся правил поведінки, які встановлені в освітніх установах, вдома, та в громадських місцях і пояснюй їх своїм молодшим друзям!


 

Роби добро, допомагай ближньому

В нашому місті вже стало доброю традицією напередодні Великодня проводити міській благодійний ярмарок. От і сьогодні ,04.04.18 року,в  переддень міського ярмарку, в Рівненському НВК №12 пройшов загальношкільний  ярмарок.  Саме цей ярмарок довів, що не залишилося жодної байдужої душі, — всі класи взяли активну участь у заході. Чого тільки не було на столах! На продаж було виставлено випічку різних видів: пиріжки, тістечка, печиво, калачі (все виготовлене своїми руками та за допомогою батьків).

Все було як на справжньому ярмарку: охочих було стільки, що коридором не можна було вільно пройти, скрізь лунав гамір. Учні у різний спосіб  запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі. Усі учасники отримали неабияке задоволення. А найприємніше те, що захід став місією доброчинності. Зібрані кошти будуть передані на лікування онкохворих дітей шкіл міста. Це  лише невеличка часточка того, що можна було б зробити для хворих, але сподіваємося, що наша допомога не буде марною.

Педагог-організатор НВК№12 Савсуненко Т.В.

 

«Великодня майстерня»

Писанкарство - давнє мистецтво поширене у багатьох народів світу.
2 квітня 2018 року випускники НВК №12 взяли участь у міській акції «Великодня майстерня». Протягом години вони створювали свої писанки, що вражають оригінальністю зображуваних мотивів та різноманітністю орнаментів. Перед початком роботи до учнів звернулась директор школи Лагодюк В.Ю. Вона нагадала, про те, що писанка — символ Сонця; життя, його безсмертя; любові і краси; весняного відродження; добра, щастя, радості. Невеликий інструктаж стосовно послідовності виконання роботи провела і вчитель образотворчого мистецтва Полоненко О.Ю., показавши на прикладі різноманітність символік.
В передсвятковий та святковий період писанки наших учнів гідно прикрашатимуть центр міста, нагадуючи для всіх про традиції нашого народу.

Фото -

 

Квест «Здоровим бути – здорово»

Людина – найвищий продукт земної природи.

Але для того, щоб насолоджуватися скарбами природи,

людина має бути здоровою, сильною та розумною.

І.Павлов

Здоров'я дітей – найцінніше надбання цивілізованого суспільства. Воно створює фізичний, духовний, соціальний, інтелектуальний та фізичний базиси країни.

Школа – це місце, де дитина проводить значну частину часу. Тому саме школа має великі можливості у здійсненні ряду заходів із питань збереження здоров'я. Це єдиний організм із тісними взаємозв'язками всіх його структурних компонентів.

Усвідомлюючи це, у стінах НВК№12 м. Рівне був проведений квест для учнів 5-тих класів під назвою «Здоровим бути – здорово». Під час гри учні мали змогу показати свої знання про здоровий спосіб життя. Перемогу отримали учні 5-Г класу,ІІ- е місце посіла команда 5-Б, а ІІІ- є здобула команда 5-В класу.

Загалом,усі учасники квесту перевірили свої знання та почерпнули нову для себе інформацію.

Бяла Надія, комісія «Дозвілля»

 

Ментальна арифметика

Ментальна арифметика – це японська методика розвитку інтелектуальних здібностей дитини за допомогою обчислень на спеціальних рахівницях "абакус", якій вже більше 2000 років. Опанувавши її, діти за секунди ментально складають, віднімають, множать і ділять будь-які числа – хоч тризначні, хоч шестизначні.

Познайомитися з даною методикою і випробувати її на собі мали змогу учні 2-А, 2-Б, 2-В, 2-Г, 2-Д, 2-Е класів разом зі своїми класними керівниками Марчук О.А, Мосійчук Г.А., Невелічук Л.П., Коваль Г.Є., Гисюк Н.В. та Галганець І.В.. Майстер-клас проводила представник Indigo Menthal Training Club в м.Рівному Семенюк Юлія Федорівна. За підсумками заходу можна сказати, що дітям дуже сподобалося. Звичайно всіх безмежних можливостей використання абакуса показати в рамках майстер-класу неможливо, але вони так щиро рахували на справжніх та уявних рахівницях, що не хотіли з ними прощатися. Класні керівники відзначили, що методика цікава і корисна у використанні.

Онлайн-платформа клубу ментальних тренувань Indigo Menthal Training Club схвалена Інститутом модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України.

 

Вітаємо!!!

Переможці та призери I етапу конкурсу «Юні знавці англійської мови»

Прізвище та ім

Клас

Місце

1

Дзерун Тимофій

4-Д

I

2

Сербін Софія

4-Б

I

3

Янчук Софія

4-Г

I

4

Кавлюк Ірина

4-В

II

5

Чередько Максим

4-Д

II

6

Янушкевич Костянтин

4-Д

II

7

Шкамрук Катерина

4-Б

II

8

Пташинська Марія

4-Г

II

9

Кондратюк Вероніка

4-Г

III

10

Христюк Марія

4-Б

III

11

Глущук Андрій

4-Г

III

12

Лясковець Владислав

4-Г

III

13

Мацевич Назар

4-Г

III

14

Шеремета Світлана

4-Г

III

15

Огороднік Яна

4-Д

III

16

Гранатюк Анастасія

4-Д

III

17

Мельничук Дарина

4-Г

III

18

Рондар Єва

4-Г

III

19

Проценко Данило

4-Д

III

20

Возний Роман

4-А

III

21

Тирак Владислав

4-В

III

22

Руденко Анна

4-Д

III

23

Бондарець Дарина

4-В

III

24

Краля Дарія

4-Б

III

25

Блищик Катерина

4-А

III


 

Вітаємо!

 

Кирильчука Святослава, учня 7-В класу,

переможця (І місце) міського конкурсу "Юних екскурсоводів"

та вчителя Чернишову Олександру Петрівну.

Адміністрація

 

Вітаємо!

 

Вітаємо призерів ІІ етапу олімпіади «Юне обдарування – 2018» серед учнів 4-х класів

номінація «Математика»: Дятлик Соломію, ученицю 4-В класу – ІІІ місце;

номінація «Українська мова»: Кавлюк Ірину, ученицю 4-В класу – ІІІ місце.

Дякуємо вчителеві Грибчук Світлані Миколаївні за підготовку учнів.