gototopgototop

Інтелект - Новини

Онлайн - тести з математики

 

Методичний міст

11 жовтня 2019 року в Рівненський навчально-виховний комплекс N12 з дружнім візитом завітала делегація вчителів із міста Камянець-Подільський Хмельницької області на чолі з начальником управління освіти Кам'янця-Подільського .
У закладі було проведено методичний міст по обміну досвідом з питання "Організація освітнього процесу у старшій школі за науково -педагогічним проектом "Інтелект України ".У заході брали участь директор Рівненського НВК N12 Лагодюк В. Ю. , заступники директора з навчально-виховної роботи Ніколайчук О.І., Кішеньчук В. В., учителі-предметники Качараба О. П., Кирилюк О. В., Височанська Т. В., начальник управління освіти Кам'янця-Подільського, директор та вчителі школи Кам'янця-Подільського.
Перед присутніми виступила директор Рівненського НВК N12 Лагодюк В. Ю. У своєму виступі вона акцентувала увагу присутніх на особливостях організації освітнього процесу у старшій школі, ознайомила із системою роботи школи з цього питання.З особливостями методичної роботи ознайомили заступники директора з навчально-виховної роботи Ніколайчук О. І. та Кішеньчук В. В.

 

 

 

"Інтелект України " - НУШ !

Згідно з висновком ДСЯО освітня програма початкової освіти в науково-педагогічному проекті “Інтелект України” цикл І (1-2 класи) (наук. кер. Гавриш І. В.) відповідає новому Держстандарту початкової освіти.
ДЯКУЄМО всім батькам та вчителям, які висловили власну думку щодо технологій навчання за науково-педагогічним проектом "Інтелект України".
Щирі слова вдячності депутатам Рівненської ОДА за підтримку вибору педагогічного колективу школи освітньої програми "Інтелект України".

Адміністрація НВК №12

 

"Інтелект України" відповідає Держстандарту.

 

Програму науково-педагогічного проекту "Інтелект України" визнано як таку, що відповідає Держстандарту.

 

Презентаційні уроки з предмету ,,Еврика"

 

Концепція НУШ поступово реалізується в НПП ,,Інтелект України''.

З метою надання практичної та методичної допомоги вчителям Рівненської та Хмельницької областей, які навчаються за Програмою ,, Інтелект України'', на базі НВК 12 були проведені презентаційні уроки з предмету ,,Еврика" вчителями Наталією Гисюк та Ларисою Невелічук. Коучі проекту Ірина Слободянюк та Ірина Федорчук провели для слухачів майстер-клас з теми ,,Формування творчих здібностей дітей молодшого шкільного віку засобами навчального предмета ,,Еврика" та ділову гру ,,Інтерактивні вправи''.

Переглянути фото -

 

ОГОЛОШЕННЯ!

Адміністрація НВК №12 м. Рівного оголошує набір учнів до 1-х класів з 01.02.2018 року.

Прийом заяв з 01.02.2018 р. з 10.00 до 13.00 та з 15.00 до 16.30.

Для зарахування дитини до школи батькам необхідно подати в приймальню освітнього закладу (вул. Грушевського, 81) такі документи:

 

Науково-практичний семінар для директорів та заступників директорів

15.12.2017 на базі НВК-12 проведено науково-практичний семінар для директорів та заступників директорів навчальних закладів Рівненської області. Тема семінару : " Реалізація концепції "Нова українська школа" в науково-педагогічному проекті "Інтелект України". Адміністрація школи висловлює подяку всім, хто долучився до підготовки та проведення семінару.
Особливо теплі слова подяки учням 1-Б, 4-Б, 5-А та 5-В класів за подаровані позитивні емоції на уроках, які провели Федорчук І. В., Лапчук В.Б., Коваль В. С., Шамрик О. Я. та Самолюк Н. В.
Низькій уклін учителям за ваш професіоналізм та інноваційну педагогічну діяльність.
Науковий консультант Проекту, кандидат педагогічних наук, начальник відділу інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи ДНУ "Інститут модернізаціх змісту освіти" Кириленко С. В. провела творчу майстерню заступника директорв з НВР.

 

Педагогічна майстерня

 

05.12.2017 р. у НВК № 12 м. Рівного відбулася педагогічна майстерня ,,Партнерство батьків та школи - запорука у формуванні успішної особистості". Своїм досвідом роботи з учасниками ,,майстерні" ділились вчителі школи: Брега Н.І. та Кривко В.Г. У педагогічній майстерні взяли участь вчителі шкіл міста, які в 2018-19 н.р. навчатимуть дітей- першокласників за принципами НУШ.

 

Переглянути фото -

 

Батьківський лекторій "Інтелект України"

 

У НВК- 12 м.Рівного панує сонячна та позитивна атмосфера! Продовжуючи роботу в рамках партнерства "БАТЬКИ-ШКОЛА", батьки майбутніх першокласників сіли за шкільні парти аби зрозуміти, що чекає їхніх дітей у першому класі. Вони вже отримали вищу освіту, працюють на роботах, а знову сіли за шкільні парти вчити програму першого класу. Математика, читання і навіть фізкультхвилинка – усі завдання від педагогів виконують дорослі, щоби зрозуміли з чим доведеться зіштовхнутися їхнім дітям у школі. Бути батьками-це не про те, як ростити дітей, а про те , як зростати самому... У той же час, учителі школи працюють з малючками також.

Переглянути фото...

 

 

Вчителі і батьки мають бути партнерами

Їхній спільний інтерес полягає в тім, щоб дитина здобула якнайкращу освіту

Педагогіка партнерства – це один із базових компонентів формули нової школи. Вчителі та батьки, чиї діти на-вчаються за науково-педагогічним проектом «Інтелект України», взяли участь у першому Всеукраїнському батьківському форумі «Педагогіка партнерства», що відбувся 12 квітня у Києві. Серед делегації з Рівненщини були представники НВК 12, що є базовою школою проекту в області, а також НВК № 19, ЗОШ №№ 3, 13, 23, 25 та Рівненської гуманітарної гімназії.

Освітяни, науковці, представники батьківської громади з різних куточків нашої країни зібралися в столиці, щоб обговорити пріоритетні питання співробітництва родини й школи у створенні та забезпеченні сприятливих умов для розвитку, навчання та виховання учнів у класах, які працюють за програмою науково-педагогічного проекту «Інтелект України».

 

Засідання школи технологічної майстерності

З малечку вчимо жити по дорослому:) В повній мірі реалізуємо право дитини на якісну освіту, передбачене Законом України "Про охорону дитинства" та Конвенцію ООН про права дитини.
"Не кажи не вмію, а кажи навчуся"- гасло, яким керуються при навчанні дітей за програмою "Інтелект України"
06.04.2017 на базі НВК-12 відбулося засідання школи технологічної майстерності учасників Всеукраїнського науково-педагогічного проекту "Інтелект України". З метою надання практичної та методичної допомоги в організації навчальної діяльності учнів, учителями школи 12 презентовано показові уроки 3-Б ( вч. Лапчук В. Б.), 3-Д ( вч. Брега Н. І.) 3-В ( вч. Грибчук С. М. ), 3- А ( вч. Климюк О. В. ). Коучами проекту Федорчук І. В., Слободянюк І. О. та Мусійчук О.О.проведено майстер-класи для колег Рівненської та Тернопільської областей. Обговорено методичні та практичні аспекти навчальних дисциплін "Математика", "Еврика" та "Українська мова". На засіданні творчої групи вчителів старшої школи проаналізовано системоутворювальні компоненти змісту навчальних предметів. Учителі старшої школи НВК-12 готуються до викладання за інноваційними технологіями проекту у 5-9 класах. Чекаємо на покоління всебічно розвинених дітей.

Джерело - www.facebook.com/groups/nvk12rvua/permalink/1527345190618776

 

НАВЧАЛИСЯ РАЗОМ!!!

Учні 4-Б класу ( кл. Слободянюк І. О.) із задоволенням ділилися своїми знаннями і вміннями з учнями 3 – Б класу (кл. Лапчук В. Б.) і 3 – Д класу (кл. Брега Н. І.) по підготовці інтерактивної вправи ,,Дикторська група» уроку ,,Навчаємося разом». 
Результат перевершив очікування дітей та вчителів!

В. Лапчук

Діти вчать дітей! Зовсім інше сприйняття інформації. Приклад однолітків дає впевненість у власних силах. Таке навчання корисне для дітей: і для тих хто вчить, і для тих хто вчиться. Сподіваюся, що продовження буде!!!

Н. Брега 

Всеукраїнський науково-практичний семінар по впровадженню проекту "Інтелект України"

02.02-03.02.2017 на базі НВК проведено Всеукраїнський науково-практичний семінар по впровадженню проекту "Інтелект України". На семінарі були присутні директори, заступники директорів та учителі (загалом 103 чол. ) з Львівської, Хмельницької, Тернопільської та Рівненської областей. Учителями школи проведено 12 показових уроків. Адміністрація школи поділилася досвідом управлінської діяльності. 

ІХ засідання школи технологічної майстерності

14 грудня 2016 року в НВК №12 ( приміщення початкової школи) було проведено ІХ засідання школи технологічної майстерності учасників всеукраїнського науково-педагогічного проекту “ Інтелект України”. Учасниками ШТМ були вчителі 2-х класів ЗНЗ Рівненської, Волинської та Тернопільської областей, які працюють у проектних класах. Учителі НВК №12 Л. Ф. Квятковська та Л. І. Мартинюк провели показові уроки з предмета “Людина і світ”.

З метою надання  практичної та методичної допомоги вчителям в організації навчальної діяльності  учнів 2-х класів за НПП  “ Інтелект України” з навчальних предметів “Людина і світ” та “Начаємось разом” перед учасниками ШТМ виступили: Андрійчук В.В., методист кабінету дошкільної, початкової освіти РОІППО, координатор проекту, Карабанова Г. В., заступник директора НВК №12.

 

Участь у науково-практичному семінарі у м.Харків

"Учень не посудина, яку необхідно наповнити, а факел, який потрібно запалити" - переконана автор науково-педагогічного проекту "Інтелект України" Гавриш І. В. Сьогодні у м. Харкові на науково-практичному семінарі обговорювали введення учителів середньої та старшої школи у Проект. У технологіях та програмах навчання за даним проектом чітко дотримано державних стандартів. Застосування зошитів з друкованою основою, де розроблені на системі спеціальні вправи, дають можливість чітко контролювати якість засвоєних учнями знань. Особлива увага приділяється здоров'язберігаючим технологіям навчання та дотриманням норм не перевантаження учнів домашніми завданнями. Учасники науково -практичного семінару, відвідавши уроки в початковій та основній школі, побачили системну роботу щодо компетентністного підходу до процесу навчання.

 

"Не кажи не вмію! Кажи навчуся!"

Формування у дитини позитивного мислення - найголовніше завдання сьогодення. "Не кажи не вмію! Кажи навчуся!" - лейдмотив системи навчання за методиками науково-педагогічного проекту "Інтелект України". Навчити дитину вчитися, працювати в команді І зрештою бути щасливою - ось що дає навчання у проектних класах. В НВК 12 ведеться інтенсивна підготовка учителів до навчання дітей в основній школі за програмами науково-педагогічного проекту "Інтелект України". В закладі створено ініціативні групи учителів-предметників, які будуть працювати з 01.09.2017 року за програмами Проекту. Науково-методичною радою проекту заплановано проведення курсів підвищення кваліфікації учителів. Адміністрація школи працює над створенням умов для навчання та виховання УСПІШНОЇ ОСОБИСТОСТІ СУЧАСНОГО ШКОЛЯРА.

8.10.2016, Харків, ми беремо участь у роботі науково-практичного семінару "Реалізація компетентністного підходу в основній школі науково-педагогічного проекту "Інтелект України".Обговорюємо нормативно-правову базу та особливості впровадження проекту в основній школі відповідно до концепції та реформ освіти в Україні. На семінарі присутні директори та заступники директорів базових ЗНЗ, науковці ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти", ХНПУ ім. Г.С. Сковорода, ХНУ ім. В.Н. Каразіна, ДУ "Інститут охорони здоров'я дітей та підлітків НАМН України", члени науково-методичної ради проекту "Інтелект України", педагогічні працівники Харківських гімназії 169. Директори та заступники директорів шкіл, що впроваджують науково-педагогічний проект "Інтелект України, сіли за парти, щоб відчути себе учнями:))

Директор НВК 12 Лагодюк В.Ю. 

VI засідання школи технологічної майстерності

29.09.2016 р. на базі початкової школи НВК № 12 відбулося VI засідання школи технологічної майстерності учасників Всеукраїнського науково – педагогічного проекту «Інтелект України».

Учасниками засідання ШТМ були коучі – проекту, вчителі НВК № 12 (початкової та старшої школи) та вчителі початкових класів ЗНЗ Рівненської, Волинської, Житомирської областей.

Свою фахову майстерність з впровадження НПП « Інтелект України» продемонстрували вчителі: Гисюк Н.В., Мосійчук Г.А., Невелічук Л.П., Марушкевич Л.В.

У підведенні підсумків роботи брали участь директор школи В. Лагодюк, методист кабінету дошкільної, початкової освіти  РОІППО В. Андрійчука заступник директора з навчально – виховної роботи Г. Карабанова.

 

Засідання школи технологічної майстерності

27 квітня в нашому навчальному закладі відбулося чергове засідання школи технологічної майстерності учасників всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Інтелект України». Учасниками були учителі початкових класів ЗНЗ Рівненської, Волинської, Тернопільської та Житомирської областей, вчителі НВК №12  м. Рівного, директори, заступники директорів із навчально-виховної роботи ЗНЗ Рівненської та Житомирської областей, працівники міського методичного кабінету Рівненської міської ради.

Тема засіданняНауково-педагогічний проект «Інтелект України»: теоретико-практичні та організаційно-методичні аспекти.

Мета: надати теоретико-практичну та організаційно-методичну допомогу педагогічним працівникам та членам адміністрації ЗНЗ, які у 2016-2017 н. р. будуть працювати за всеукраїнським науково0педагогічним проектом «Інтелект України» та вчителям перших проектних класів.

 

Засідання школи технологічної майстерності

25 березня 2016року  відбулося засідання школи технологічної майстерності учасників  всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Інтелект України».

В засіданні брали участь учителі шкіл західного регіону, міста Рівного,  що працюють за проектом «Інтелект України» та вчителі - предметники  НВК №12 .

Тема засідання: «Методичні та практичні аспекти навчальних   дисциплін «Навчаємося разом» та «Українська мова» за науково-педагогічним проектом «Інтелект України».

 

Засідання школи технологічної майстерності

26 лютого 2016 року в НВК №12 відбулося чергове засідання школи технологічної майстерності учасників всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Інтелект України».

Мета засідання – надати практичну та методичну допомогу вчителям в організації навчальної діяльності учнів перших класів, які навчаються за проектом «Інтелект України». У засіданні взяли участь учителі перших класів загальноосвітніх навчальних закладів Рівненської, Волинської, Тернопільської, Чернівецької областей та міста Рівного, а також вчителі математики старших класів Рівненського НВК №12.

Учасники засідання відвідали уроки математики у 1-их класах, які провели вчителі: Кривко Валентина Григорівна та Мартинюк Людмила Іванівна.

Новинкою  було проведення уроку-гри коучем проекту Слободянюк Іриною Олександрівною  з учасниками засідання, мета якого навчитися аналізувати навчальну діяльність, розвиток творчого мислення педагогів, відпрацювання навичок міжособистісного спілкування.

На завершення засідання провела аналіз та інтерпретацію змістовних   ліній навчальної програми з математики для загальноосвітніх навчальних закладів, які працюють за науково-педагогічним проектом «Інтелект України» директор НВК №12 Лагодюк Вікторія Юріївна.

Переглянути фото...

 

ІХ засідання школи технологічної майстерності

16.12.15 р. на базі НВК №12 м. Рівного було проведено ІХ засідання школи технологічної майстерності для вчителів західного регіону які працюють за науково-педагогічним проектом «Інтелект України». З метою надання практичної та методичної допомоги вчителям в організації навчальної діяльності учнів других класів вчителі Брега Н. І., Лапчук В.Б., Грибчук С.М., Іванюк Л.В. провели показові уроки з таких навчальних предметів як «Навчаємось разом» та «Математика».

З метою підготовки вчителів середньої та старшої ланки до роботи в проектних класах, на уроках були присутні вчителі математики Гайдук Г. В., Іванкова Н.В., Ніколайчук О.М.

Директор школи Лагодюк В.Ю.,  методист кабінету дошкільної, початкової, інклюзивної та колекційної освіти РОІППО Андрійчук В.В. та заступник директора Карабанова Г.В. проаналізували відвідані уроки, дали методичні поради вчителям та відповіли на поставлені запитання.

 

Установчий семінар для педагогів загальноосвітніх закладів

27 серпня 2015р. в Рівненському НВК "Школа-ліцей" №12 відбувся установчий семінар для педагогів загальноосвітніх закладів "Всеукраїнський науково-педагогічний проект "Інтелект України: практика реалізації у початковій школі".

Учасниками семінару були вчителі та заступники директорів шкіл Рівненської, Волинської, Тернопільської та Чернівецької областей.

 

Впровадженння в освітній простір м. Рівного науково-педагогічного проекту «Інтелект України».

20 травня 2015 року на базі НВК№12 відбулося засідання колегії управління освіти«Впровадженння в освітній простір м. Рівного науково-педагогічного проекту «Інтелект України», на яке було запрошено консультанта проекту, начальника відділу інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи Інституту інноваційних технологій і змісту освіти м. Київ Кириленко Світлану Володимирівну. Голова колегії  заступник міського голови Кульчинська Г.Г. офіційно визначила мету та завдання клегії та окреслила мотивацію діяльності учасників засідання.

 

Списки учнів 1-х класів, що навчатимуться за програмою "Інтелект України"

 

Список учнів 1 – А класу  - Переглянути...

Список учнів 1 – Б класу  - Переглянути...

Список учнів 1 – В класу  - Переглянути...

Список учнів 1 – Г класу  - Переглянути...

 

ІV засідання школи технології майстерності

2 квітня 2015 року в НВК №12 м. Рівного відбулося ІV засідання школи технології  майстерності учасників Всеукраїнського науково-педагогічного проекту “Інтелект України» з теми: «Теоретико-методичні та практичні аспекти викладання предметів «Навчаємося разом», «Людина і світ»».

 

«Інтелект України»

В рамках співпраці НВК №12 та дошкільного закладу №35 м. Рівного вчителями початкових класів Слободенюк І.О., Мусійчук О.О., Федорчук І.В. було проведено засідання круглого столу з батьками майбутніх першокласників. Вчителі ознайомили батьків з специфікою роботи в проектних класах «Інтелект України». У формі діалогу батьки одержали консультацію щодо організації навчання дітей у першому класі нашого навчального закладу.